İade Şartları

Satın aldığınız ürünü 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü anlaşmalı kargo firmamıza verebilirsiniz. Ürün depomuza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapıldıktan sonra ücret iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Yaptığınız ödeme yöntemine göre aynı şekilde ücret iadesi alabilirsiniz.


İade ettiğiniz ürünün hasar görmemiş olması gerekmektedir. Tekstil ürünlerinde olabilecek delik, leke veya deneme dışında uzunca kullanıldığı belli olan ürünleri iade alınmayabilir.


Değişim

Kişiye özel tasarım ürünleri haricinde olan ürünlerde beden yada model değişimi için kargonuzu anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına gönderebilirsiniz. Değişim işlemlerinde kargo masrafları müşteriye aittir.


Hasarlı Ürün yada Eksik Ürün

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilen tüm ürünler, faturası ile birlikte gönderilmektedir. Fatura üzerinde yazan ürünler, adetleri ile birlikte fatura üzerinde yer almaktadır. Eksik ürün yada hasarlı ürün çıkması halinde, ürünü kargo firmasının yetkilisinden teslim aldığınızda kontrol etmeniz gerekmektedir ve tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak tutulmayan teslimat işlemlerinde problemin düzeltilmesi için firmamızın yapabileceği bir işlem bulunmamaktadır.

Kişiye özel tasarlanmış ürünlerimizin hazarlı ve defolu ürün teslimatı dışında değişim veya iadesi yasal mevzuat gereği mümkün değildir.